"Ніко-Баскет" на останній секунді матчу поступився "Кривбасу"

Коментарi:

Баскетбол. Вища ліга. Чоловіки.

"Кривбас" (Кривий Ріг) – "Ніко-Баскет" (Миколаїв) – 67:66 (10:21, 14:16, 22:19, 21:10).

22 січня Київ, Палац спорту «Венето», без глядачів. Судді Ю. Щербак, О. Біда, О. Кубашевський (усі – Київ).
Результативність «Ніко-Баскету»: Лук'ян – 27+4 підбирання, Орзул – 18+5, Штанько – 15+9, Кочура – 6+5, Гарбар, старт, Горобченко, Турчак, Камка.

Результативність «Кривбасу»: Сергійчик – 17, Єрмаков – 13, Мельник – 13, Челован – 7+15 підбирань, Бречка – 7, старт, Баранов – 10, Кундік.

На початку четвертого періоду "Ніко-Баскет" вів у рахунку з різницею +16, і нічого не віщувало катастрофи. За 23 секунди до фінальної сирени, коли команда Валентина Берестньова вигравала 66:60, з'явилися невеликі побоювання за позитивний результат. Команда ніби сама не повірила у перемогу, гравці наробили багато помилок, чим скористалися суперники. У підсумку на останній секунді чверті Сергійчик виконав два точні штрафні кидки. Вони й принесли «Кривбасу» найважливішу перемогу цьогорічного чемпіонату. 67:60. Зазначимо, що, мабуть, головний внесок досвідчений Челован, який панував під двома щитами. У миколаївців на рахунку Лук'яна 27 очок, а крім нього закидали лише Орзул, Штанько та Кочура.

Усі матчі у рамках столичного «бабла» завершилися. «Кривбас» зміцнив своє лідируюче становище, а «СуМДУ» потіснив миколаївців із другого місця.

За три тижні черговий столичний «бабл». На цьому ж майданчику у Палаці спорту "Венето" зіграють ті ж команди. 10 лютого «Ніко-баскет» зіграє з «Політехніком, 11 лютого – із «СуМДУ», 12 лютого – із «Кривбасом».

22 січня. Політехнік» (Харків) – БК «Полтава» – 108:41, СУМГУ (Суми) – «Чернігів ШВСМ» – 87:65, 21 січня. Політехнік» – «Чернігів ШВСМ» – 91:69, «Кривбас» – БК «Полтава» – 87:34.