16-річні миколаївські шаблісти Даниїл Скороход та Вікторія Коротченко – бронзові призери чемпіонату України серед юніорів

Коментарi:

Стартував юніорський чемпіонат України з фехтування (2004 рік народження та молодші).

Він розпочався особистим турніром шаблістів і зібрав на доріжках київського спорткомплексу ЦСК ЗСУ майже 70 учасників з Києва та Київської області, Одеси, Черкас, Миколаєва, Нетішина і Рівного.

У юніорів бронзову нагороду здобув 16-річний миколаївець Даниїл Скороход (на знімку- другий ліворуч) . За вихід до фіналу він поступився Дмитру Колобаєву з Нетішина – 10:15. А чемпіоном став 18-річний черкащанин Станіслав Закутній.

До речі, у Скорохода – це друга медаль за два дні. Напередодні він переміг на всеукраїнському турнірі пам’яті Михайла Когута. Тут змагалися його ровесники 2007 року народження і молодше.

На турнірі шаблісток перемогла одеситка Валерія Моренець-Кубанська. 16-річна Вікторія Коротченко з Миколаєва виборола бронзу юніорського чемпіонату. Медаль такого ж ґатунку вона отримала і на турнірі Михайла Когута.