Сьогодні «Ніко-Баскет» несподівано крупно поступився СуМДУ

Коментарi:

Баскетбол. Вища ліга. Чоловіки.

Збірна Сумської області – СумДУ (Суми) – Ніко-Баскет» (Миколаїв) – 80:51 (21:8, 14:12, 26:16, 19:15).

27 жовтня, Пуща-Водиця (Київська область), спортбаза "Сокіл". Судді Ю. Щербак, К. Монзуль К. Іванов (усі – Київ).

Результативність Ніко-Баскета: Лук'ян – 13, Турчак – 12 + 8 підбирань, Гарбар – 5+11, Гарячий – 2, Орзул, старт, Штанько – 8, Лутвалієв – 7, Долованюк – 4, Іванко – 4 підбирання, Пластун.

Результативність СумДУ: Філоненко – 21, Михайлов – 15+16, Кіктєв – 10, Кузьмін – 17, Гончаров, старт, Різниченко – 5, Плясов – 5+10, Кобілінський – 4. Ройко – 3.

Миколаївці з непростимою легкістю дозволили суперникам у перші дві з половиною хвилини гри повести у рахунку 11:0. Потім був легкий ривок і зусиллями Гарбара, Горячого та Лук'яна розрив скоротився – 8:11. Але, на жаль, наступальний порив миколаївців вичерпався, чим негайно скористалися сумчани. На першу перерву команди пішли за рахунку 23:8. Так багато миколаївці в одній чверті не пропускали і так мало не закидали.

Друга чверть розстановку сил на майданчику не змінила. У лідерів "Ніко" не залагодилася гра. Хоча чудово відпрацював у цьому періоді Іван Турчак – два трюльники та трудові два очки з-під кільця. Миколаївці чверть програли з -2, але ситуацію трохи покращили.

У третій чверті сумчани збільшили перевагу до 25 очок, а у четвертому періоді переможний рахунок утримали. 80:51.

У миколаївців відзначимо дебют 20-річного розыгруючого Раміна Лутвалієва, який раніше грав у командах Одеси. А для Івана Турчака це був, мабуть, найкращий поєдинок за останні два роки. Жаль тільки, що команда поступилася.

Завтра, 28 жовтня, на цьому майданчику підопічні Валентина Берестнєва зіграють із БК «Хмельницький».

27 жовтня. БК Хмельницький – Політехнік (Харків) – 87:88; Селф-мейд-баскет (Київ) – Львівська політехніка – 77:67; Пуш (Кропивницький) – БК Самбір; Харківські соколи – «Дідібао (Кам'янець-Подільський), Пуш-тим (Київ) – Прометей (Слобожанське).