Син Пригожина став новим головою ПВК «Вагнер»

Коментарi:

Групу Вагнер, яка стала підрозділом Росгвардії, очолив син загиблого засновника ПВК Євгена Пригожина Павло, повідомив представник організації в Пермському краї.

Уся структура — порядок роботи та командири — залишається незмінною. «Все по-старому, окрім Молькіно. База „Вагнера“ перебуватиме на території Ростовської області», — уточнили у регіональному представництві.

Раніше телеграм-канал ВЧК-ОГПУ писав, що 25-річний Павло Пригожин веде переговори про перехід найманців ПВК під контроль відомства Віктора Золотова, щоб «зберегти бренд та активи». Про це повідомляв близький до «Вагнера» канал Grey Zone.

Євген Пригожин розповідав, що у 18 років його син пройшов термінову службу в армії і через місяць після її закінчення вирушив на війну до Сирії. «З того часу він постійно перебував і перебуває в гарячих точках у складі ПВК „Вагнер“, де й отримав свій перший „Чорний хрест“», — стверджував бізнесмен. Також він казав, що Павло воює на Донбасі.

Згідно із заповітом, майже все майно загиблого в авіакатастрофі Пригожина перейшло до Павла. Дві доньки отримали лише незначну частину активів.

За даними Ura.ru, син засновника "Вагнера" вже п'ять років займається підприємницькою діяльністю. 2018 року він заснував компанію «Бета», а з 2020 року очолив «Лахта Плаза». Фірми Павла Пригожина спеціалізуються на будівництві елітної нерухомості у Санкт-Петербурзі. Крім того, він є власником житлового комплексу "Лахта Парк".

Раніше стало відомо, що група Вагнер відновила прийом на контрактну службу для відправки на війну в Україну та інші країни. Бажаючим укласти контракт має бути від 20 до 55 років. Оплата розпочинається від 80 тисяч рублів. Її розмір залежить від локації та виду діяльності. Учасникам бойових дій обіцяють 240 тисяч карбованців.

Здобувачі не повинні мати непогашеної судимості, а також перебувати в розшуку під наглядом поліції або підпискою про невиїзд. При цьому у «Вагнері» наголосили, що особи, які перейшли з групи до структур Міноборони та підконтрольні йому добровольчі загони, назад не приймаються.