Ніко-Баскет – БК Самбір: завершився головний поєдинок ігрового дня у вищій лізі

Коментарi:

Баскетбол. Вища ліга. Чоловіки.

"Ніко-Баскет" (Миколаїв) – БК "Самбір" – 76:86 (13:22, 21:18, 21:27, 21:19).

18 листопада Львів, Палац спорту «Галичина». Судді О. Опарін (Київ), С. Сальніков (Херсон) С. Дусь (Вінниця).

Результативність «Ніко-Баскета»: Орзул – 26 + 6 підбирань, Лук'ян – 12, Гарячий 10, Гарбар – 11+6, Штанько – 3, старт, Лутвалієв – 8, Долованюк – 5, Іванко – 4, Турчак – 2.

Результативність БК «Самбір»: Воробйов – 20, Адедіран 10+10, Онуфрієв – 4+5, Юзефчик, Заєць –11, старт, Конєв –18, Липко – 11, Лисяк – 6.

Вже на 7 секунді Адедіран закидає з-під кільця, а на 30 секунді Гарбар відповів таким же чином! Потім понад дві хвилини суперники не могли потрапити в кільце. Але все ж таки ініціативою володів «Самбір» і першу десятихвилинку завершив на свою користь із різницею +9.

У другій чверті ситуація не змінилася. У миколаївців не пішли дальні та кидки із середньої дистанції. А у «Самбора» за два періоди одразу вісім втрат. Але у них вистрілили Конєв, набравши 16 очків. Адедіран залишився з двома балами, а Онуфрієв очок не набирав. У підсумку другу чверть миколаївці виграли 21:18 і на велику перерву «Ніко» пішов із відставанням -6.

У третій чверті «Самбір» почав нарощувати перевагу. Свій перший і єдиний у грі трюльник відправив у кільце Онуфрієв. Важко було протистояти під кільцем Адедірану. Наприкінці третього періоду рахунок стали критичним для миколаївців – 19. Але поспіль "троячки" Гарячого, Орзула та Лутвалієва наприкінці чверті повернули інтригу.

На початку четвертої чверті Орзул закидає з дальньої дистанції і різниця, скорочується до -9, потім йде двійка з реалізованим штрафним Лук'яна – і вже -6!

Але на більше миколаївців не вистачило. Вони виграли останню чверть, але не поєдинок. 86:76 на користь БК «Самбір», який продовжує свою безпрограшну серію у чемпіонаті. Завтра у них поєдинок із «Прометеєм», а «Ніко-Баскет» треба відновитися до гри з «Дідібао» із Кам'янця-Подільського. Це будуть останні поєдинки першого кола у вищій лізі.

А у сьогоднішньому матчі у «Ніко» відзначимо Орзула – 26 очок, у «Самбора» Адедіран зробив дабл-дабл плюс у нього 8 результативних передач.

18 листопада. Селф-мейд-баскет (Київ) – СумДУ (Суми) – 87:83; грають: Харківські соколи – БК Хмельницький; Прометей (Слобожанське) – «Львівська політехніка»; Push-ЦДУ (Кропивницький) – Пуш тим (Київ); Політехнік (Харків) – Дідібао (Кам'янець-Подільський).