«Ніко-Баскет» перше коло завершило «валідольним» поєдинком

Коментарi:

Баскетбол. Вища ліга. Чоловіки.

Дідібао (Кам'янець-Подільський) – «Ніко-Баскет» (Миколаїв) – 69:71 (22:17, 15:18, 17:20, 15:16).

19 листопада Львів, Палац спорту «Галичина». Судді І. Труш (Рівне), В. Редюк, О. Томін (обидва – Івано-Франківськ).

Результативність «Ніко-Баскета»: Лук'ян – 23+5 підбирань +7 передач, Штанько – 15, Гарбар – 14+13, Орзул – 5, Іванко, старт, Горячий – 12, Турчак – 2+5, Лутвалієв, Долованюк.

Результативність «Дідібао»: Швагринський – 31, Олексійчик – 12, Неволін – 8, Кіч – 5, Дудчак – 4, старт, Бродюк – 3, Головатюк.

У першій чверті миколаївці проґавили ривок – 2:9 і дві чверті довелося наздоганяти суперників. Лише за три хвилини до великої перерви рахунок зрівнявся. У «Дідібао» три дальні кидки з чотирьох реалізував 34-річний центровий Швагринський, а у миколаївців більше половини набраних очків – це внесок Лук'яна (14) та Штанька (10).

Третя чверть почалася з рахунком 37:35 і інтригу цієї десятихвилинки зберігав Швагринський, який зумів набрати за цей відрізок 26 очок. Тим часом його візаві Гарбар встиг зробити дабл-дабл – 12 очок та 10 підбирань. Період пройшов у рівній боротьбі, і доля поєдинку вирушувалася в четвертій чверті. Почалося змагання далекобійників. Важливу "троячку" закинув Штанько, і миколаївці вперше повели з різницею +8. Але від «Дідібао» у відповідь залітає в кільце поспільдва дальніх . Розрив скоротився до двох очок. Але тепер з-за дуги точно вистріює Лук'ян!

За дві хвилини миколаївці попереду +5. За 1 хвилину та 12 секунд до закінчення періоду Швагринський дальнім кидком скорочує рахунок 69:71. Цей рахунок протримався до фінальної сирени. Миколаївці здобувають восьму перемогу у вищій лізі.

Отже, підопічні Валентина Берестнєва на мажорній ноті завершують перше коло. Вони втрималися на третьому місці, але їх ще може наздогнати «СуМДУ», який має дві пропущені ігри. «Прометей» сьогодні розгромив свого потенційного переслідувача – БК «Самбір» – та підтвердив, що конкурентів у вищій лізі у нього немає.

19 листопада. БК «Самбір» – Прометей (Слобожанське) – 68:101; СумДУ (Суми) – Харківські соколи – 84:81; "Львівська політехніка" – Політехнік (Харків) – 44:69; БК Хмельницький – Push-ЦДУ (Кропивницький) – 72:79; Пуш тим (Київ) – Селф-мейд-баскет (Київ) – 84:78.