«Ніко-Баскет» провів важкий поєдинок із «Львівською політехнікою»

Коментарi:

Баскетбол. Вища ліга.

"Львівська політехніка" – "Ніко-Баскет" (Миколаїв) – 61:71 (15:15 17:18, 14:18, 15:20).

19 січня, Пуща-Водиця (Київська область), спортбаза "Сокіл". Судді О. Кубашевський, М. Гераськін (обидва – Київ) І. Мелашич (Харків).

Матч розпочався з неприємностей. Вже на першій хвилині травму під чужим щитом зазнав капітан «Ніко-Баскета» Богдан Лук'ян, і всю гру він провів на лаві запасних. Отримавши такий "бонус", львів'яни дві перші чверті виглядали досить впевнено, і одного разу навіть вели у рахунку +6.

Але у номынальних гостей лідерські якості продемонстрував Владислав Орзул, який закинув два важливі "трійки". Приємно здивував 21-річний Святослав Товкач, котрий зіграв свій перший матч цього року за «Ніко-Баскет». Цей форвард і кидав з усіх дистанцій, і зробив у першій половині поєдинку 4 підбирання.

Третя чверть почалася за рахунку 33:32 на користь миколаївців, і Валентин Берестнєв намагався поберегти ключових гравців для завтрашньої битви із БК «Самбір». Але не виходило. Підопічні Ярослава Зубрицького залишалися у грі до останніх хвилин поєдинку. Але у миколаївців клас вищий і досвід більший. 71:61 – "Ніко" бере 14-ту перемогу в чемпіонаті.

У миколаївців дабл-даб у Товкача – (19+10), у Гарбара – 16 очок, у Орзула – 14, у Горячого – 13 очок.

Результативність «Ніко-Баскета»: Гарбар –16+7 підбирань + 3 блокшоти, Орзул – 14+6 + 6 перехоплень, Штанько – 4+7, Лук'ян, Іванко, старт, Товкач – 19+10, Горячий – 13+ 6, Шелковський – 3, Лутвалієв – 2.

Результативність «Львівської політехніки»: Катрич – 17+8, Смітюх – 9, Ковальчук – 4, Путько – 5, Пашолок – 2+8, старт, Дегопик – 16, Мельничук – 6, Голобородько – 2, Ціхановський.