Баскетбольні команди прифронтових Харкова та Миколаєва зіграли у чемпіонаті України у вищій лізі

Коментарi:

Баскетбол. Вища ліга.

«Харківські соколи» – «Ніко-Баскет» (Миколаїв) – 67:80 (14:21, 22:19 11:23, 20:17).
2 березня, Пуща-Водиця (Київська область), спортбаза «Сокіл». Судді О. Доценко, А. Макаренко, А. Фоменко (усі – Київ).

Результативність «Ніко-Баскета»: Лук'ян – 28+7 підбирань + 6 передач, Гарбар – 16+11 + 5 блок-шотів, Штанько – 14+9, Орзул – 3+3, Гарячий – 2, старт, Мітіріч – 7+ 3, Товкач – 5, Лутвалієв – 5.
Результативність «Харківських соколів»: Чевердін – 23+7, Сорочан – 12, Є. Коровяков – 10+7, Фісун – 6, Алтухів – 3, старт, Мартинов –10, Є. Коровяков – 3, Зміївський.«Харківські соколи» перед цим поєдинком мали приголомшливу серію з восьми поспіль перемог. Це дозволило команді повернутися в гонку за медалі чемпіонату України у вищій лізі та розташуватися слідом за «Ніко-Баскетом» у турнірній таблиці.
Першу чверть миколаївці зусиллями Гарбара та Штанька виграли з різницею +7, але вже на початку другої чверті «соколи» зрівняли рахунок. Загалом, перша половина матчу пройшла в рівній грі. У складі суперників з'явився на майданчику Олександр Коровяков, який грав ще за вознесенський «Возко» у сезоні 2006-2007 років. Але тон на паркеті задавав його 36-річний брат Євген.
Миколаївці брали молодістю, зонною обороною та колективною грою. Третя чверть стала ключовою. "Ніко" її завершив з перевагою +16, і в четвертому періоді довів гру до логічного завершення – 80:67.
Сьогодні відзначимо Олександра Гарбара. Він поставив суперникам п'ять «гамаків» і зробив дабл-дабл – 16 очок та 11 підбирань. Богдан Лук'ян заробив 28 очок, а ще 14 очок у Максима Штанька.

Перед завтрашнім поєдинком із «Пуш» із Кропивницького в команді Валентина Берестнєва піднятий настрій. Тільки треба відновити сили.