«Ніко-Баскет» вивіз із Слобожанського три перемоги, сьогодні – над столичним клубом

Коментарi:

Баскетбол. Вища ліга

«Пуш тім» (Київ) – «Ніко-Баскет» (Миколаїв) – 76:84 (18:30, 21:17, 24:13, 13:24)

24 березня, Слобожанське, спорткомплекс "Слобожанський". Судді В. Делібалт (Одеса), А. Коростильов, В. Ручкін (Миколаїв).
Результативність «Ніко-Баскета»: Мітіріч – 24+14 підбирань – 5 передач, Гарбар – 16+12, Лук'ян –11, Товкач – 8, Орзул, старт, Лутвалієв –10, Штанько – 9 Гарячий – 6, Турчак.
Результативність «Пуш тім» (Київ): Кравченка – 31, Ліїв –11, Пунда – 6, Литвинов – 5, Клименко – 2, старт, Бужанський – 8, Маярчук – 5, Крайнюк – 5, Косенко – 3, Сопов.

Ніщо не віщувало грози у сьогоднішньому матчі. Миколаївці розпочали поєдинок дуже впевнено. Першу чверть завершили із перевагою +12. Але потім різниця у рахунку почала повільно скорочуватися. «Ніко» програв 4 очки у другій чверті, 9 очок – у третій, і до початку останнього періоду поступався 60:63.
Через дві хвилини миколаївці вели 67:66, причому всі 7 сім очок на рахунку Мітіріча, а суперників двоє з-під кільця та реалізований штрафний кидок на рахунку екс-гравця «Ніко-Баскета» Косенкова.

Кияни чинили опір. Зусиллями Кравченка та Ліїва вони знову вийшли вперед 75:71, але миколаївці набирали темп, атаки ставали усвідомленішими, а впевненість надавали точних кидків. За дві хвилини трюльник Лутвалієва та двушка Лук'яна звела нанівець інтригу – 81:75, а остаточний рахунок – 84:76.
Найкращий матч у складі «Ніко-Баскету» цього сезону провів 21-річний форвард Михайло Мітіріч. За 30 хвилин він закинув 24 очки, зробив 4 підбирання та 5 передач. Сьогодні у Олександра Гарбара черговий дабл-дабл – 16 очок і 12 підбирань. У Богдана Лук'яна – 11 очок, 10 – у Раміна Лутвалієва.
Цей передостанній «бабл» «Ніко-Баскет» завершив трьома перемогами у трьох поєдинках та закріпився на третьому місці. Але лише успіх у трьох останніх поєдинках повністю гарантує команді це місце за підсумками регулярного чемпіонату у вищій лізі. А буде інтрига – гра з БК «Самбором».