На кубку України зі стрибків у воду миколаївцям вручили один орден та три медалі

Коментарi:

У Києві триває кубок України зі стрибків у воду.

Змагаються 50 спортсменів, які представлять Вінницьку, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Львівську, Миколаївську, Харківську області та Київ.

Вихованці Миколаївської КДЮСШ «Україна» зайняли весь п'єдестал пошани у стрибках із «олімпійського» триметрового трампліну! Богдан Чижовський виграв «золото» із рекордною для себе сумою балів – 410.40. Друге місце виборов Максим Мірза – 371.45. Третім призером став Данило Коновалов – 370.80, який, нагадаємо, приніс Україні олімпійську ліцензію.

До речі, заступник міністра Віталій Лавров на цих змаганнях вручив Данилові орден «За заслуги» ІІІ ступеня за два «золоти» Європейських ігор у Польщі.

Цьогорічні змагання є етапом відбору спортсменів на чемпіонат Європи, який пройде у червні у Белграді, Олімпійські ігри у Парижі та до штатної збірної команди України.