«Ніко-Баскет» на останній секунді поступився «СумДУ»

Сірий Вадим
Коментарi:

Баскетбол. Молодіжна ліга України

Відбувся другий тур у третьому за силою дивізіоні українського баскетболу.

«СумДУ (Суми) – «Ніко-Баскет»-СДЮСШОР-4» (Миколаїв) – 76:74 (24:15, 12:21, 18:24, 22:14).

15 травня, Південний, ФСК "Олімп". Судді М. Померанцев (Південний), О. Сукачов (Кропивницький).

Результативність «Ніко-Баскета»: Сафонов – 17, Володін – 15, Зайцев – 14, Мітіріч – 13+6 передач, Стуров – 8+11 підбирань, старт, Нестеренко – 7, Лутвалієв, Турчак, Іванко, Жердев, Романов.
Результативність СумДУ: Михайлов – 13+11 підбирань, Філоненко – 12, Кошовацький – 10, Плясов – 8+14 підбирань, Дюпін – 6, старт, Кузьмін – 15, Бур – 12, Рудий, Стецюра.

Гра

Першим влучив у кільце Мітіріч. Суперник відігрався і вів із різницею +9. За 26 секунд до закінчення другої чверті "Ніко-Баскет" встановив рівновагу – 36:36, а на початку третьої – вийшов уперед. Перевага досягла 13 очок.

За три хвилини до закінчення матчу номінальні господарі майданчика після троячки Кузьміна все ще попереду. Рахунок тричі ставав нічийним. Ось такі гойдалки. За півхвилини до сирени – 84:84, свою останню атаку миколаївці не реалізували, а суперники виявилися більш фартовими. На останній секунді Плясов з-під кільця встановив остаточний рахунок – 86:84 на користь «СумДУ».

Після гри
Команда Валентина Берестнєва двічі програла, але це не має насторожувати. У миколаївців окрім "корінних" Зайцева та Сафонова, з'явилися центрові Стуров із «Прометея» та Володін із БК «Хмельницький», плюс «стара гвардія» – Лутвалієв, Мітірич, Турчак, Іванко. Їм не вистачає зіграності. Але сподіваємося, що до плей-офф бронзовий призер чемпіонату України у вищій лізі «Ніко-Баскет» знайде свою гру.

Завтра у заключному матчі попереднього турніру миколаївці грають із одеською БІПА-СДЮСШОР імені Б. Литвака.

Матчі туру . 14 травня. Біпа (Одеса) – СумДУ (Суми) – 56:81. 15 травня. СумДУ – «Ніко-Баскет (Миколаїв) – 76:74. БІПА (Одеса) – «Львівська політехніка» – 54:72.