Гандболістки миколаївського «Реалу» – фінішували п'ятими в суперлізі, Анастасія Гінкул – найрезультативніша гравчиня

Коментарi:

Гандбол. Суперліга. Жінки.

Гандболістки миколаївського «Реала» завершили чемпіонат України серед команд суперліги на п’ятому місці. Останні два поєдинки на турнірну таблицю не впливали. Однак для підопічних Віктора Гінкула це ще не завершення сезону. 9 червня «Реал» гратиме у «фіналі чотирьох» кубка України. Суперницями буде «Галичанка». Цього року львів’янки десятий раз поспіль виграла чемпіонат України.
Додамо, що «Реал» без відзнак не залишися. Лідер атак – півсередня Анастасія Гінкул стала кращою бомбардиркою суперліги – 180 голів у 22 поєдинках.

22 травня. «Реал-МОШВСМ-ЦОП» – «ДонДУВС-ДЮСШ4» – 10:0 (тех.).

24 травня. «Реал» (Миколаїв) – ДЮСШ 1-ХНУ (Хмельницький) – 37:25 (18:14)
Київ, спорткомплекс НУФВСУ. Судді Л. Володовський, С. Скрипниченко (обидва – Київ), делегат ФГУ В. Черкасов (Рівне).