Миколаївський «АМІКО» виграв чемпіонат України з баскетболу серед ветеранів

Сірий Вадим
Коментарi:

У червні – Євро-2024 в італійському Пезаро.

У Львівській області на олімпійській базі зимових видів спорту "Тисовець" відбувся чемпіонат України з баскетболу серед ветеранів у віковій категорії 70+.
Переможцем змагань стала команда Миколаївського максі-баскетбольного клубу «АМІКО», яка обіграла ровесників із Кривого Рогу – 44:25, Житомира – 42:28 та Києва – 41:28.

Кубок та золоті медалі чемпіонів країни здобули президент клубу та капітан команди Юрій Жуков, граючий тренер майстер спорту Олександр Петров, майстер спорту Володимир Гамов, Леонід Сорокін, Валерій Туровцев, Микола Дробіцько, Віталій Красносільський та Юрій Демченко.

З 21 по 30 червня «АМІКО» представлятиме Україну на відкритому ветеранському чемпіонаті Європи у Пезаро (Італія).