«Ніко-баскет» перемагає «СумДУ» і виходить у фінал Молодіжної ліги України

Коментарi:

Баскетбол. Молодіжна ліга України. Півфінал

"Ніко-Баскет" (Миколаїв) – СумДУ (Суми) – 93:84 (24:14, 25:20, 20:25, 24:25).
29 травня, Київ, ДС "Венето". Судді О. Доценко (Київ), Е. Тельчаров (Запоріжжя), К. Монзуль (Київ).

Результативність «Ніко-Баскета»: Сафонов – 22+10 підбирань, Володін – 19+10 підбирань, Мітіріч – 18, Стуров – 8+11 підбирань, Лутвалієв, старт, Зайцев – 20, Іванов – 6, Чупенко, Нестеренко.
Результативність СумДУ: Кошеватський – 13, Михайлов – 13, Філоненко – 3, Гончаров, Плясов, старт, Грищук – 20, Кузьмін – 17, Дюпін – 14, Бур – 4, Рудий. Кобилінський.

До гри
"СумДУ" у молодіжній лізі посилив гравець «Київ-Баскета» та молодіжної збірної України Лев Кошеватський. Нагадаю, що він став найкращим молодим гравцем сезону 2023-2024 у суперлізі. 20-річний Кошеватський цього сезону зіграв 21 матч за «Київ-Баскет». У середньому проводив на майданчику 27 хвилин, набирав 10,0 очка, 3,9 передачі та 2,8 підбирання.
Миколаївці у груповому турнірі поступилися сумчанам, для яких трофей у Молодіжній лізі – справа честі. Адже дуже укомплектована команда у вищій лізі залишилася без нагород. І саме «Ніко-баскет» не пустив її на п'єдестал.

Гра
К лавах «Ніко-Баскету» задав тон Володін, який приніс своїй команді в дебюті матчу шість очок поспіль. Підопічні Валентина Берестнєва грали впевнено, про що свідчить підсумок першого періоду – 24:14. Другу чверть номінальні господарі майданчика також розпочали успішно – 8:0, після її закінчення їхня перевага збільшилася до 15 пунктів.

Третій період для миколаївців виявився не таким успішним. Вони двічі підпускали до себе суперника на відстань у шість очок. Тому все вирішилося у заключній чверті. Коли за 3.44 хвилини до фінальної сирени рахунок зрівнявся, у бій пішла важка артилерія «Ніко-Баскета». Сафонов та Зайцев довели, що означає досвід суперліги. Їхні впевнені дії у ключовий відрізок вирішили долю поєдинку. «Ніко-Баскет» перемагає – 93:84 та виходить у фінал Молодіжної ліги!