Фінал Ліги чемпіонов на Уемблі. Перший тайм відіграли

Постійне оновлення

Коментарi:

Вже на 1-й хвилині на футбольне поле вибігло чотири людини

1 червня. Фінал Ліги чемпіонів. Лондон, стадіон Уемблі. Головний суддя Славко Винчич (Словенія).

Боруссія: Кобель, Р’єрсон, Гуммельс, Шлоттербек, Матсен, Джан, Брандт, Забітцер, Санчо, Фюллькруг, Адеємі.
Запасні: Меєр, Лотка, Озджан, Нмеча, Алле, Ройс, Вольф, Мукоко, Мален, Зюле, Ветьєн, Байно-Гіттенс.

Реал: Куртуа, Карвахаль, Рюдігер, Фернандес, Менді, Камавінга, Вальверде, Кроос Беллінгем, Родріго, Вінісіус.
Запасні: Лунін, Аррісабалага, Мілітао, Алаба, Модрич, Хоселу, Васкес, Чуамені, Себальйос, Гарсія, Діас, Гюлер.

Попередження: Шлоттербек (40’), Забітцер (43’).

Для Уемблі це звичайний матч, яких було тисячі. Для вболівальників «Реала» та «Боруссії» – знаковий, обидві команди пройшли складний шлях у фінал. Спеціальний кореспондент «Миколаївських новин» зробив перші світлини перед фіналом. А вже на 1-й хвилині на футбольне поле вибігло чотири людини і на дві хвилини зупинили гру. Їх оштрафують, але вони очевидно гадали, що постояти Уемблі та ще й у фіналі Ліги чемпіонів – дорого вартує.
Уболівальники Боруссії голосніше підтримують. Хоча здавалося, що повинно бути навпаки, знаючи темперамент іспанців.
Перший тайм нічим особливим не запам’ятався. 0:0. У Борусії невелика перевага., але це нічого не значить.
Едін Терзич використав той же склад, що і в переможному поєдинку над «Парі Сен-Жермен» – 1:0. Карло Анчелотті у порівнянні з перемогою над «Баварією» поставив у ворота Куртуа.