Миколаївська рапіристка Аліна Полозюк перемогла чемпіонку світу і зупинилася за крок від європейського п’єдесталу

Коментарi:

В швейцарському Базелі триває чемпіонат Європи з фехтування – останній найкрупніший турнір перед Олімпійськими іграми в Парижі-2024.

На доріжках «St. Jakobshalle» учасники розігрують 12 комплектів нагород. В змаганнях рапіристок срібну нагороду завоювала киянка Дарія Миронюк. 22-річна Аліна Полозюк з Миколаєва посіла п’яте місце. В 1/8 фіналу вона зуміла перемогти чинну чемпіонку світу Аліче Вольпі з Італії – 15:14, а от в четвертьфіналі поступилася саме Дарії Миронюк – 13:15. Чемпіонкою Європи стала 36-річна Аріанна Ерріго з Італії, володарка повного комплекту олімпійських нагород.

Ще один представник миколаївської школи фехтування – шабліст Юрій Цап в особистій першості дійшов до 1/16 фіналу. Там він поступився коханому чоловікові Ольги Харлан італійцю Луїджі Самеле – 11:15 посів підсумкове 23 місце. А сьогодні на доріжки вийде Ольга Харлан – розпочинається особиста першість шаблісток.