Миколаївські легкоатлети на чемпіонаті України у потрійному стрибку зайняли весь п'єдестал

Сірий Вадим
Коментарi:

У Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (U20).

Серед переможців та призерів змагань вихованці Миколаївської СДЮСШОР. Андрій Куліуш став чемпіоном у потрійному стрибку (14.77 м). У цьому вигляді легкої атлетики Олексій Козакевич – другий (13.98 м), Богдан Борсукевич – третій (13.77 м). Ксенія Луценко виборола бронзову медаль у стрибках у довжину (5.49 м). Підготували стрибунів тренери Юрій Сергієнко, Олена Холоша, Марина Чумаченко та Олена Павлова.

У командному заліку збірна Миколаївської області зайняла дев'яте місце (365 очок). Трійку призерів склали Київ (1266), Львівська (807) та Дніпропетровська (805) області.