Проточний фільтр для води: як його вибрати

Коментарi:

Якість водопровідної води доволі низька. Навіть якщо живете в приватному будинку й маєте свердловину, то з неї все одно не отримуєте гарну за складом рідину.

Отже, яку б Н2О не використовували, варто її додатково очищувати. Один із найкращих варіантів за доступною ціною – це фільтр для води проточний. Він дозволить вам отримати чисту й безпечну рідину для пиття та використання в приготування їжі та напоїв.

Навіщо потрібні проточні фільтри для води | vodavdom.ua

Для чого використовувати проточний фільтр

Більшість трубопроводів, які доставляють воду в наші домівки, побудовані понад п’ять десятків років тому. В очисних спорудах, вік котрих приблизно такий самий, застосовуються застарілі технології. Тому вони просто не здатні належним чином очистити воду. Саме для того, щоб споживати та використовувати для приготування їжі якісну рідину, і встановлюються проточні фільтри. Вони доволі прості в експлуатації, дають високу якість очищення.

Водопровідна вода містить чимало твердих частинок, у тому числі шматки іржі, піску, відкладень солей, а також розчинений кальцій, різні біологічні вкраплення та інші речовини. Все це небезпечно для організму, особливо якщо потрапляє до нього на постійній основі. Крім того, така вода дуже швидко виводить із ладу нагрівальні елементи побутових приладів – посудомийної, пральної машини, бойлера. Звісно, також страждає сантехніка. Саме для того, щоб цього всього уникнути, і потрібні проточні фільтри.

Принцип та особливості роботи проточних фільтрів

Такі системи очищення складаються з трьох колб, у яких встановлені картриджі, їх у міру забруднення потрібно міняти. Стандартна схема очищення виглядатиме так:

  1. Механічна фільтрація. На цьому етапі видаляються домішки розміром 5 мікронів і більше. Зазвичай це пісок, частини іржі, мулу тощо.
  2. Видалення великої частини солей жорсткості. Кальцій і магній необхідні організму, однак надмірна їх кількість негативно впливає на всі системи. Крім того, саме вони спричиняють утворення накипу.
  3. Сорбція органічних сполук хлору. З цим працює вугільний фільтр. Крім того, він видаляє інші токсичні органічні з’єднання.

Проточний фільтр питної води Aqualite TRIO під кухонну мийку з краном питної води

Звісно, комбінації та типи фільтрів можуть бути інакшими. Щоб визначити, який саме потрібен вам, варто попередньо зробити аналіз води, що допоможе дізнатися її хімічний склад. Залежно від типу картриджа можна очистити воду від:

  • важких металів;
  • солей жорсткості;
  • пестицидів;
  • органіки;
  • заліза в різних формах;
  • хлору, аміаку та інших газів;
  • твердих частинок.

Колби з фільтрами з’єднуються за допомогою трубок або штуцерів, кількість таких елементів можна міняти. Їх може бути від 3 до 5. Встановлюється проточна система під мийку й підключається до змішувача або ж виводиться назовні окремим краном.