Війна — це іспит внутрішніх якостей
Олена Кузіна й досі яскраво пам’ятає початок війни. «Напередодні я з сестрою слухала чудовий концерт в Одеській філармонії. А о п’ятій ранку прокинулася від потужних вибухів неподалік. Першою реакцією була розгубленість і відмова вірити що це дійсно трапилось».
Спершу дівчина зібралася з думками й написала перелік необхідних речей і продовольства для сім’ї й домашніх тварин. Згодом прийшло відчуття сприйняття ситуації та зібраність. «Зараз я розумію що в цьому мені допомогла практика медитації Фалуньгун (або Фалунь Дафа*), бо вона вчить тримати свій розум раціональним і тверезим, не впадати в крайнощі емоцій, бути в розумовому тонусі», — розповідає Олена.
Перші дні вона не виконувала вправ Фалуньгун, бо вирішувала термінові побутові справи, та згодом почала відчувати біль у тілі, скутість і мігрень. «Я зрозуміла що це через напруженість ситуації яка вкорінилася в моє тіло. Коли я відновила виконання вправ, мій стан почав покращуватися, набряки сходили, я відчула себе енергійнішою, також збалансувався мій настрій. Я відчувала, що перебуваю саме там де потрібна», — згадує Олена.
Олена Кузіна — майстриня сценічного костюма. Вона створює образи для одеських вистав. Майже одразу до неї звернулись із запитом на пошиття плащів для ТРО, потім прапорів і спальників, роботи стало набагато більше.
Увесь цей час Олена, як і багато українців, допомагає армії захищати країну. Сама ж намагається підтримувати оптимізм і ділитися надією з іншими.
«Загалом, увесь цей непростий час приносить багато випробувань, це дещо схоже на іспит наших внутрішніх якостей», — ділиться своїми роздумами дівчина. Проходити цей іспит їй допомагають принципи практики Фалунь Дафа «Істина-Доброта-Терпіння» (кит. Чжень-Шань-Жень). Вона вважає: «Якби всі люди вчиняли за цими чеснотами, були доброчесними, то світ був би гармонійним і щасливим. Я бачу як наші люди діляться тим що в них є, донатять і допомагають своїми силами, тож є надія на хорошу долю. Кожен має добрі якості, треба тільки дати шанс їм проявитися».
*Що таке Фалунь Дафа і чому комуністична партія Китаю переслідує цю практику
Майстер Лі Хунчжи представив громадськості практику Фалунь Дафа (Фалуньгун) в 1992 році в місті Чанчуні (Китай). Зараз Фалунь Дафа практикують у понад 100 країнах та регіонах світу, включно з Україною. Мільйони послідовників цієї практики самовдосконалення, що ґрунтується на принципах «Істина-Доброта-Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, зміцнили своє здоров’я і покращили характер.
Та попри значну популярність Фалунь Дафа, з 1999 року в себе на батьківщині ця практика зазнає жорстоких переслідувань з боку керівної компартії. Репресії почалися після того, як влада виявила, що кількість прибічників Фалуньгун набагато перевищила кількість членів компартії на той момент. Колишній лідер компартії Цзян Цземінь побоявся втратити ідеологічний контроль над людьми й почав придушення. Відтоді невинних людей саджають до концтаборів, піддають тортурам та незаконно вирізають їхні органи для продажу.
Водночас переслідування Фалунь Дафа вже засудили уряди багатьох країн. А незалежний трибунал у Лондоні постановив, що злочини проти людяності щодо прихильників Фалуньгун і уйгурів доведені «поза всяким сумнівом», і що насильницьке вирізання органів відбувається у всьому Китаї впродовж багатьох років і у великих масштабах.
Ознайомитися з вправами й основою вчення можна на сайті uk.falundafa.org, а також на безплатних вебінарах https://www.learnfalungong.com/uk/
Контактні номера телефонів практикувальників у вашому місті представлені за посиланням: HTTPS://FOFG.IN.UA/KONTAKTY/