У Курській області ЗСУ тримають оборону, ніякого оточення немає, – CNN
Українські військові не перебувають в оточенні на Курщині та тримають оборону, посідаючи нормальні тактичні позиції.

Всі матеріали на тему
Як зазначив CNN командир 225-го Окремого штурмового полку Олег Ширяєв, який воює на Курщині вже півроку, утримувати позиції потрібно для того, щоб заблокувати просування ворога.
Видання нагадує, що 225-а ОШП проломила позиції росіян на Курщині в серпні минулого року.
На сьогодні штурмовий полк продовжує виконувати бойові завдання на Курщині. Утримувати позиції важко, але військові продовжують їх контролювати, незважаючи на чисельну перевагу супротивника.
Ширяєв також заявив, що, перебуваючи в обороні, ми завдаємо ворогові дуже великих втрат.
"Навіть якщо ми зараз перебуваємо в обороні, ми все одно перемелюємо ворога. Як і раніше, зазнає втрат, як у плані людських жертв, так і в плані втрат військової техніки та озброєння. Це також треба враховувати. Її втрати, як зараз, так і за весь період Курської операції, вищі, ніж втрати Збройних сил України, нам.
Нагадаємо, Дональд Трамп сказав, що "тисячі українських військових повністю оточені росіянами" і перебувають "у поганому становищі". Потім Володимир Зеленський заявив, що оточення ЗСУ у Курській області немає.