Президент нагородив поліцейських роти «Миколаїв" : двох посмертно

Коментарi:

Президент України відзначив мужність і героїзм миколаївських поліцейських державними нагородами.

Всі матеріали на тему

Орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагороджені, на жаль, посмертно, лейтенант поліції Юрій Кравченко та капітан поліції Ярослав Лук'яненко.

Медаллю" Захисник Вітчизни " відзначений старший лейтенант поліції Владислав Макаренко.

Всі вони бійці поліції особливого призначення роти "Миколаїв", які 26 лютого разом з колегами і військовими обороняли наше місто від вторгнення російських фашистів.

Під час боїв двоє поліцейських загинули, ще п'ятеро отримали поранення.

«Правоохоронці виявили винятковий героїзм і відвагу в боротьбі за територіальну цілісність нашої країни. Війна навічно забрала одних з кращих, але в серцях нинішнього і майбутніх поколінь назавжди залишиться пам'ять про тих, хто чесно і до останнього подиху виконував свій обов'язок – обов'язок захищати Батьківщину. Ми ще раз схиляємо голови на честь загиблих співробітників. Вічна пам'ять кожному! Але пишаємося тими, хто героїчно залишився в живих і продовжує боротися за незалежність України», – відмітили в поліції Миколаївської області.

Слава Україні!

Інші новини