Керівники ЄС українською мовою підтримали Зеленського після суперечки в США

Коментарi:

Володимир Зеленський достроково залишив Білий дім у п'ятницю після сварки з Дональдом Трампом.

Президент Європейської ради Урсула фон дер Ляйєн та голова Європейської ради Антоніу Кошта опублікували ідентичні заяви українською мовою з підтримкою України після сварки у Білому домі.

Фон дер Ляйєн і Кошта у своїх заявах звернулися до Зеленського, зазначивши, що його гідність "шанує хоробрість українського народу".

"Будьте сильним, будьте сміливим, будьте безстрашним. Ви ніколи не будете самотнім, дорогий Президент. Ми продовжимо працювати з Вами заради справедливого та сталого світу", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Володимир Зеленський достроково залишив Білий дім у п'ятницю після сварки з Дональдом Трампом та віце-президентом Джей Ді Венсом.

У відповідь Дональд Трамп заявив, що український президент "знехтував" Сполучені Штати, і що Володимир Зеленський "не готовий до миру".

Інші новини